Par mums

Capital Invest kompānijai ir daudzu gadu pieredze nekustamo īpašumu un kreditēšanas sfērā. Nodarbojamies ar nekustamā īpašuma pirkšanu, pārdošanu kā arī pakalpojumu klāstā ietilpst neatkarīga kredītu brokera pakalpojumu sniegšana. Sadarbībā ar vadošajiem kredītu devējiem piedāvājam saviem klientiem saņemt viņu situācijā labākos aizdevuma nosacījumus. Specializējamies patēriņa kredītu, auto līzingu, kredītu apvienošanas un hipotekāro kredītu jomās.

Pie mums visi Jums nepieciešamie pakalpojumi ir atrodami vienuviet. Nekustamo īpašumu iegādei ir pieejams nekustamo īpašumu katalogs, speciālistu palīdzība, kredītu iespējas un viss pārējais veiksmīgam darījumam. Nekustamo īpašumu pārdošanai mēs piedāvājam savu speciālistu palīdzību, īpašumu vērtēšanu, kā arī uzpērkam īpašumus.

Uzticiet savu īpašumu un finanses speciālistiem ar ilggadēju pieredzi nekustamā īpašuma un kreditēšanas jomā! Mēs parūpēsimies par to, kas ir svarīgs Jums!

KĀPĒC MĒS?

Capital Invest ir Jūsu pareizā izvēle, ja Jūs vēlaties saņemt profesionālus pakalpojumus nekustamā īpašuma un kreditēšanas jomā. Mūsu priekšrocības:

  • Plašs pakalpojumu klāsts
  • Pieredzējuši speciālisti
  • Kreditēšanas pakalpojumi

MŪSU MISIJA

Capital Invest misija ir sniegt iespēju jebkuram saņemt kvalitatīvus pakalpojumus nekustamo īpašumu un kreditēšanas jomā. Mēs strādājam, lai Jūs taupītu laiku, naudu un spētu sasniegt savus mērķus. Uzticieties profesionāļiem un aizmirstiet par neskaitāmām formalitātēm, mēs to nokārtosim Jūsu vietā!

Piesakies un uzzini savas iespējas aizņemties!
Ātra pieteikuma izskatīšana garantēta!
uzzināt vairāk

AKCIJAS PIEDĀVĀJUMI

Dzīvoklis, Rīga, Pļavnieki, Salnas iela 17

AKCIJAS CENA
55500 €
Tirgus cena
65000 €

Apbūves zeme Ogresgalā, Aronijas un Plūmju ielā

AKCIJAS CENA
10000 €
Tirgus cena
12000 €

Zeme Mārupē, komercapbūvei

AKCIJAS CENA
105000 €
Tirgus cena
110000 €

Komerczeme Mārupē , Daugavas ielā

AKCIJAS CENA
210000 €
Tirgus cena
220000 €

Kompānija, kas specializējas nekustamo īpašumu un kreditēšanas jautājumos! Uzticiet savu īpašumu un finanses mums un mēs parūpēsimies par to, kas ir svarīgs Jums!

  • Ernesta Birznieka-Upīša 20A, korpuss 2, 5.st., 522. birojs, Rīga
  • info@capitalinvest.lv
  • +371 26483119
  • Pirm.-Piekt.: 9:00-19:00
    Sestd.: 10:00 - 16:00