Uzpirkšana

Capital Invest veic nekustamo īpašumu uzpirkšanu.

Pērkam visa veida īpašumus - dzīvokļus, mājas un komercobjektus Rīgas robežās un 40 km rādiusā ap to, kā arī zemes un mežu īpašumus visā Latvijas teritorijā.

Ar Capital Invest Jums būs iespēja saņemt profesionālu speciālistu palīdzību īpašumu pārdošanā, kā arī bezmaksas konsultācijas un īpašuma vērtības noteikšanas pakalpojumus. Mēs piedāvājam ne tikai ātru īpašuma uzpirkšanu, bet arī drošu un pārskatāmu darījuma norisi.

Saņemt labākos nekustamā īpašuma akcijas piedāvājumus!
piesakies un esi pirmais!
UZZINĀT VAIRĀK

Kontaktinformācija

Capital Invest ir uzņēmums, kas nodarbojas ar nekustamā īpašuma pirkšanu - pārdošanu un ar to saistīto pakalpojumu sniegšanu, tai skaitā kreditēšanas, realizācijas un juridiskajiem pakalpojumiem.

Ja Jums ir radušās neskaidrības, droši sazināties ar mūsu speciālistiem. Mēs palīdzēsim atrisināt jebkuras sarežģītības jautājumu, kas saistīts ar nekustamajiem īpašumiem un kreditēšanu.

ADRESE
Ernesta Birznieka-Upīša 20A, korpuss 2, 5.st., 522. birojs, Rīga
TĀLRUŅA NR.
DARBA LAIKS

Pr. - P: 9:00 - 19:00

Sestdiena: 10:00 - 16:00

informācija

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūdzam ar mums sazināties izmantojot kontaktu formu. Mēs sniegsim atbildi 1 darba dienas laikā. Steidzamos gadījumos lūgums zvanīt pa norādītajiem telefona numuriem.

SAZINIETIES AR MUMS

Lūdzu izvēlēties vismaz vienu saziņas iespēju*:

*Obligāti aizpildāmie lauki
Es izlasīju SIA "Capital Invest Group" Privātuma politiku un saprotu, ka manu personas datu apstrādes mērķis ir atbildēt uz manu jautājumu, bet pamats ir pasākumu veikšana pēc mana pieprasījuma (pieteikuma) pirms līguma noslēgšanas. es apliecinu, ka esmu tiesīgs nodot SIA "Capital Invest Group" pieteikumā noradītos trešo personu datus, lai Capitalinvest.lv.lv tos apstrādātu augstāk minētiem mērķiem.

Sūtot šo formu es piekrītu nosacījumiem :


Saņemt komerciālus paziņojumus un apliecinu, ka mana piekrišana ir dota brīvi un apzināti. Man ir saprotāmi manu personas datu apstrādes nolūki un es esmu informēts par tiesībam un iespēju atsaukt savu piekrišanu.

AKCIJAS PIEDĀVĀJUMI

Dzīvoklis, Rīga, Pļavnieki, Salnas iela 17

AKCIJAS CENA
55500 €
Tirgus cena
65000 €

Apbūves zeme Ogresgalā, Aronijas un Plūmju ielā

AKCIJAS CENA
10000 €
Tirgus cena
12000 €

Zeme Mārupē, komercapbūvei

AKCIJAS CENA
105000 €
Tirgus cena
110000 €

Komerczeme Mārupē , Daugavas ielā

AKCIJAS CENA
210000 €
Tirgus cena
220000 €

Kompānija, kas specializējas nekustamo īpašumu un kreditēšanas jautājumos! Uzticiet savu īpašumu un finanses mums un mēs parūpēsimies par to, kas ir svarīgs Jums!

  • Ernesta Birznieka-Upīša 20A, korpuss 2, 5.st., 522. birojs, Rīga
  • ni@capitalinvest.lv
  • Pirm.-Piekt.: 9:00-19:00
    Sestd.: 10:00 - 16:00